За Нас

За Нас

Кангтон индустрија, Inc. е супериорен снабдувач со решенија за проекти за комерцијален кат, врата и кабинет.
Од 2004 година, споделуваме добар пазар низ целиот свет, главно во Северна Америка, Европа, Австралија и Јужна Америка. 

Нашите јаки страни

about23232

Тротоарите

Комерцијални винилни подови, Цврсти СПЦ подови, Дрвени инженерски подови, Дрвени СПЦ подови, ламинатни подови, бамбусови подови и WPC обложување

Врата

Врата за буквар, дрвена врата, врата со оган, цврста влезна врата

Кабинет

Кабинет за кујна, гардероба и ванитори

Со CE, Floorscore, Greengard, Soncap, FSC сертификати и тест од Intertek и SGS.

Нашите производи се со високо квалитетно ниво, успешно прифатени од голема марка, недвижен имот, развивач и компанија на големо низ целиот свет. Можете да ги најдете нашите предмети во различни проекти во Северна Америка, Европа, Австралија, Југоисточна Азија, Јужна Америка, Ми- Исток и Африка.

Кангтон ги избира нашите стратешки партнери со меѓународен стандард за квалитет. Ние строго го контролираме квалитетот и обезбедуваме КК инспекција за време на производството и пред вчитување. Сите наши клиенти ќе добијат QC извештај со детални фотографии за секоја пратка. Ние сме одговорни за моќна конкурентна цена, врвен квалитет и развој на нов производ.

DDP услугата е достапна, вклучува превоз, данок, давачки до врата. Нашата цел е да создадеме дополнителна вредност за нашите клиенти и да се развиваме заедно.

Што и да ви треба за врата, под или кабинет, веруваме дека Кангтон ќе ви го даде најдоброто професионално решение.

6

Зошто Кангтон?

Во Кангтон, ќе најдете супериорна комерцијална врата, под и кабинет за совршено да одговараат на вашиот дом.
Во Кангтон, ќе заштедите најмногу можни трошоци и време за вашите потреби.
Во Кангтон, ќе добиете сигурно професионално решение и одлична услуга.

Историја

Од 2004 година, Kangton Industry, Inc. влезе во полето за градежен материјал со поддршка на ISO, CE сертификати. Со силна промоција на B2B и изложби, Kangton брзо познат од меѓународните купувачи, програмери и компании за недвижности, како еден од најмоќните и водечки добавувачи на решенија за проекти во Кина.

Разновидност

Кангтон нуди најсеопфатен опсег, нудејќи огромен спектар на различни опции за да одговараат на секој вкус, станбен или комерцијален, внатрешен или надворешен, традиционален или ултра модерен, класичен или модерен, едноставен или посебен. ОЕМ е исто така добредојден. Сопственоста на уникатна куќа не е сон во Кангтон.

Квалитет

Првата класа производствена линија и опрема увезена од Германија и Јапонија, ги прави Кангтон врата, кат и кабинет да бидат врвно ниво. Строгата политика за контрола на квалитетот кон секоја постапка во текот на производството обезбедува квалитетот на кангтон да е на врвот 3 во Кина. На пример, дрвото што го избравме е поделено на А, Б, Ц, Д одделение со содржина на вода исушена во печка од 8-10%. Независниот тим за КК ги инспектира сите стоки секоја пратка пред испраќањето. Кангтон навистина нуди стока што добро ќе ве задоволи. 

Цена

Да се ​​биде акционер на фабриката преку инвестирање пари е начинот на кој Кангтон може да добие пониска понуда од фабриката. Кангтон извезува повеќе од 120.000 парчиња годишно, купување големи количини го прави Кангтон со најверојатни најдобри цени. Покрај тоа, со цел да им помогне на клиентите да добијат поголем профит и да имаат конкурентност на цените на нивните пазари, Кангтон има ниска профитна маргина. Овие три фактори ви обезбедуваат да платите најниска цена преку работа со Кангтон.

Сервис

Изберете Кангтон значи дека избирате професионален технички тим што ќе работи за вас. Нашите инженери се во областа на декоративниот материјал повеќе од 17 години и можат да ви понудат најширок избор во структурата, дизајнот и монтажата. 

cof

Кангтон е продаден на земји ширум светот, вклучувајќи ги САД, Канада, Европската унија, Австралија,
Јапонија итн., Кои го даруваат продажниот тим на Кангтон со целосно искуство и знаење кон барањата на пазарот.

Добредојдовте и изберете Кангтон

заедно можеме да изградиме светла иднина.