Rreth Nesh

Rreth Nesh

Industria Kangton, Inc është një furnizues i zgjidhjeve superiore të projektit të Dyshemesë, Dyerit dhe Kabinetit Tregtar.
Që nga viti 2004, ne kemi ndarë treg të mirë në të gjithë botën, kryesisht në Amerikën e Veriut, Evropë, Australi dhe Amerikën e Jugut. 

Pikat tona të forta

about23232

Parket

Dysheme Vinyl Komerciale, Dysheme të Ngurta SPC, Dysheme të Inxhinieruara me Drurë, Dysheme SPC Druri, Dysheme të Laminat, Dysheme Bambuje dhe Veshje WPC

Dera

Dera Abetare, Dera prej druri, Dera e vlerësuar me zjarr, Dera e Hyrjes së Ngurtë

Kabineti

Kabineti i Kuzhinës, Veshjet dhe Vanitory

Me certifikatat CE, Floorscore, Greengard, Soncap, FSC dhe test nga Intertek dhe SGS.

Produktet tona janë të nivelit të cilësisë së lartë, të pranuara me sukses nga marka të mëdha, prona të paluajtshme, zhvillues dhe kompani shumicë në të gjithë botën. Ju mund t'i gjeni artikujt tanë në projekte të ndryshme në Amerikën e Veriut, Evropë, Australi, Azinë Juglindore, Amerikën e Jugut, Mi- Lindja dhe Afrika.

Kangton zgjedh partnerët tanë strategjikë me standard ndërkombëtar të cilësisë. Ne kontrollojmë rreptësisht cilësinë dhe sigurojmë inspektim QC gjatë prodhimit dhe para ngarkimit. Të gjithë klientët tanë do të marrin raportin QC me fotografi të hollësishme për çdo dërgesë. Ne jemi përgjegjës për çmimin e fuqishëm konkurrues, cilësinë më të lartë dhe zhvillimin e produktit të ri.

Shërbimi DDP është i disponueshëm, përfshin transportin, taksat, detyrimet, tarifat në derë. Qëllimi ynë është të krijojmë vlerë shtesë për klientët tanë dhe të zhvillohemi së bashku.

Çfarëdo që ju nevojitet për derë, dysheme ose dollap, ne besojmë se Kangton do t'ju japë zgjidhjen më të mirë profesionale.

6

Pse Kangton?

Në Kangton, do të gjeni derën, dyshemenë dhe dollapin komercial superior që të përputhet në mënyrë të përkryer me shtëpinë tuaj.
Në Kangton, ju do të kurseni koston dhe kohën më të mundshme për nevojat tuaja.
Në Kangton, ju do të merrni zgjidhjen e besueshme profesionale dhe shërbimin e shkëlqyer.

Histori

Që nga viti 2004, Kangton Industry, Inc. hyrë në fushën e materialeve të ndërtimit me mbështetjen e certifikatave ISO, CE. Me promovimin e fortë në B2B dhe ekspozitat, Kangton shpejt i njohur nga blerësit ndërkombëtarë, zhvilluesit dhe kompanitë e pasurive të paluajtshme, të jetë një nga furnizuesit më të fuqishëm dhe kryesorë të zgjidhjeve të projektit në Kinë.

Shumëllojshmëri

Kangton ofron gamën më të plotë, duke ofruar një gamë të gjerë opsionesh të ndryshme që i përshtaten të gjitha shijeve, rezidenciale ose komerciale, të brendshme ose të jashtme, tradicionale ose ultra-moderne, klasike ose modë, të thjeshta ose të veçanta. OEM është gjithashtu i mirëpritur. Të zotërosh një shtëpi unike nuk është një ëndërr në Kangton.

Cilësia

Linja e prodhimit të klasit të parë dhe pajisjet e importuara nga Gjermania dhe Japonia, e bëjnë Kangton Door, Kati dhe Kabineti të jenë të një niveli të lartë. Politika e rreptë e kontrollit të cilësisë ndaj çdo procedure gjatë prodhimit siguron që cilësia e kangton është në top 3 në Kinë. Për shembull, druri që kemi zgjedhur ndahet në klasën A, B, C, D me përmbajtje uji të tharë në furrë 8-10%. Ekipi i pavarur i QC infectct të gjitha mallrat çdo dërgesë para se të dërgimit. Kangton me të vërtetë ofron mallra që do t'ju kënaqin mirë. 

Çmimi

Të qenit aksionarë të fabrikës përmes investimit të parave është mënyra se si Kangton mund të marrë kuotim më të ulët nga fabrika. Kangton eksporton më shumë se 120,000 copë copë në vit, blerja e një sasie të madhe e bën Kangton me çmimet më të mira të mundshme. Për më tepër, për të ndihmuar klientët të fitojnë më shumë fitim dhe të kenë konkurrencë të çmimeve në tregjet e tyre, Kangton mban një diferencë të ulët fitimi. Këta tre faktorë ju sigurojnë të paguani koston më të ulët përmes punës me Kangton.

Shërbim

Zgjedhja e Kangton do të thotë që ju po zgjidhni një ekip teknik profesional për të punuar për ju. Inxhinierët tanë kanë qenë në fushën e materialeve të dekorimit për më shumë se 17 vjet dhe janë në gjendje t'ju ofrojnë zgjedhjen më të gjerë në strukturë, dizajn dhe instalim. 

cof

Kangton i janë shitur vendeve në të gjithë botën përfshirë SHBA, Kanada, Bashkimi Evropian, Australi,
Japoni etj., Të cilat pajisin ekipin e shitjeve të Kangton me përvojë dhe njohuri të plota drejt kërkesave të tregut.

Mirësevini dhe zgjidhni Kangton

së bashku mund të ndërtojmë një të ardhme të ndritur.