• Kangton Good Quality Fiberglass Door from China Supplier KDF03D-G
  • Kangton Good Quality Fiberglass Door from China Supplier KDF03D-G

Kangton Dera me tekstil me fije qelqi me cilësi të mirë nga Kina Furnizuesi KDF03D-G

Artikulli: KDF03D-G

Lartësia: 78 ”, 80”, 82 ”, 84”, 86 ”, 96”

Gjerësia: 24 ", 26", 28 ", 30", 34 ", 36"

Trashësia: 35mm, 40mm, 45mm, 50mm

Dyert e hyrjes me tekstil me fije qelqi Kangton shfaqin bukurinë dhe elegancën e drurit, por kërkojnë më pak mirëmbajtje dhe kanë një jetëgjatësi më të gjatë. Të ofruara në një larmi teksturash të pasura me grurë, dyert tona kërkojnë më pak mirëmbajtje, ofrojnë garanci më të gjata dhe janë më efikase në energji sesa dyert tradicionale të hyrjes prej druri ose çeliku.

 

TUXIW1


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

SPECIFIKIM

Lartësia 2050mm, 2100mm
Gjerësia 45 ~ 105 cm
Trashësi 45 mm
Paneli Tekstil me fije qelqi Lëkura e derës me lustrim abetare / llak
Hekurudhor & Stile Druri i ngurtë i pishës
Buzë prej druri të ngurtë 5-10mm buzë druri të ngurtë
Përfundimi i Surace Llak UV, furçë, i papërfunduar i papërpunuar
Lëkundje Lëkundje, rrëshqitje, strumbullar
Stil Dizajn i derdhur, 1 panel, 2 panel, 3 panel, 6 panel
Paketim kuti kartoni, paletë druri

LLOJET E DRURIT

door jamb T1
infilling
prehung

ACCESSORY

Accessory

Paketa & Transporti

1 carton box
2 packed in pallet
3 Loading (2)

Vizatim

Drawing

Dyert e hyrjes me tekstil me fije qelqi dhe çeliku

Pronarët e shtëpive dhe kontraktorët që blejnë cilësi, blejnë dyer të përparme. Ne ofron katër linja dyert e hyrjes të klasës profesionale prej tekstil me fije qelqi dhe çeliku që plotësojnë standardet më të larta për bukurinë, qëndrueshmërinë, sigurinë dhe efikasitetin e energjisë, të disponueshme në madhësi dhe përfundime të personalizuara. Rregulloni derën tuaj të jashtme ashtu siç dëshironi duke përdorur derën tonës.

Seria jonë e re e përparme e dyerve të jashtme të tekstil me fije qelqi shtyn zarfin në efikasitetin e energjisë, me derën më efikase të energjisë në dispozicion në SHBA Dyert e hyrjes me fije qelqi të firmës Signet Tona japin përfaqësimin më të saktë të drurit, me stilet e dyerve në Cherry, Mahogany, Bredhi dhe Lisi, dhe shtatë ngjyra njollash për seri. Dyert tona prej tekstil me fije qelqi ofrojnë stilin klasik të drurit të vërtetë me qëndrueshmëri dhe siguri të tekstil me fije qelqi. Dhe, dyert tona të jashtme Legacy Steel me çelik 20 matës ofrojnë siguri të pashembullt.

Mësoni më shumë se si të zgjidhni derën e përparme më të mirë për shtëpinë tuaj:

1. Si mund të ndihmojë stili i shtëpisë tuaj në përcaktimin e zgjedhjes suaj të hyrjes

2. Dyert e jashtme të çelikut kundrejt tekstil me fije qelqi? Cili është ndryshimi

3. Stilet dhe opsionet e xhamit për dyer të vetme dhe franceze

4. Inovacionet që i bëjnë dyert e hyrjes ProVia zgjedhjen më të mirë

5. Pse një derë e përparme me porosi mund të jetë opsioni juaj më i mirë

6. Si një bojë ose njollë e aplikuar nga fabrika përmirëson cilësinë dhe jetëgjatësinë e përfundimit të derës tuaj

7. Si dyert dhe dritaret e jashtme të Energy Star ndihmojnë në mbrojtjen e mjedisit tonë

8. Si mund të ju ndihmojë një derë hyrëse e re për të shitur shtëpinë tuaj


  • I mëparshëm:
  • Tjetra:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni